Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
logotype
image1 image2 image3

Birma

Daleka podróż zaczyna się od spaceru palcem po mapie, wypełnionej tajemniczymi nazwami.

Nie inaczej było, gdy po raz pierwszy podjęłam decyzję o podróży do Birmy. Od tego czasu minął ponad rok. Rok, w ciągu którego Birmę odwiedziłam trzykrotnie. Tajemnicze nazwy znane z map i książek przeistoczyły się w obrazy miejsc, twarze ludzi, smaki, zapachy i kolory. Ten skrawek Azji, wciśnięty pomiędzy dwa mocarstwa; Indie i Chiny, wyróżnia niepowtarzalny urok.

Czytaj więcej...

Ladakh

Z dziennika podróży „To możliwość realizacji marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące.”

P.Coelho

Wyjazd do Kaszmiru, Ladakhu i Himachal Pradeshu planowałam od dawna. W tym roku udało mi się zrealizować jedno z największych życiowych marzeń. W tej wyprawie towarzyszyła mi Gosia, która kolejny raz okazała się wspaniałym kompanem na całej trasie obfitującej w nieskończoną ilość najwspanialszych widoków na świecie.

Poniżej relacja z wyjazdu

Czytaj więcej...

Wschód Słońca - Varanasi

Wschody Słońca na subkontynencie Indyjskim 

Najwspanialsze widowisko przyrody , gdy kończy się noc a zaczyna nowy dzień. Na subkontynencie indyjskim jest kilka wyjątkowych miejsc, gdzie ten cud natury zamienia się w chwile, które pozostają w pamięci na długo.

Czytaj więcej...

2018  Monitour  Zaprojektowane przez: mediawall