Projekty Podróży

    
     Chcielibyście wybrać się na wspaniałe wakacje? 
Takie, które będą odpowiadały Waszym potrzebom i wymaganiom? 
Nie macie czasu, aby samodzielnie je przygotować? 
Chcecie jechać w niewielkim towarzystwie z partnerem, rodziną czy przyjaciółmi, a może sami?
 Kameralne podróże są wspaniałe. 
Wielokrotnie tak podróżowałam, po Indiach, Indochinach, Japonii, Bałkanach, Słowacji…..
Teraz czas na Was!
Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?
- Przygotowanie każdego programu opieram na pond 20 letnim doświadczeniu w podróżach po 5 kontynentach i ponad 40 krajach.
- Każdy projekt jest tworzony z uwzgędnieniem indywidualnych potrzeb! Jest unikalny - stworzony specjalnie dla Ciebie. 
- Każda trasa jest starannie omówiona. 
- Elastyczny: termin wyjazdu, jego długość i koszty. 
Korzystając z mojej oferty otrzymujesz: 
- Wyjątkowy, stworzony specjalnie dla Ciebie program wyjazdu. 
- Pakiet informacji merytorycznych i praktycznych na temat trasy, miejsca pobytu i odwiedzanych miejsc. 
- Rekomendacje na temat zakwaterowania oraz (na życzenie), pomoc w rezerwacjach usług potrzebnych do sprawnej realizacji trasy. 
- Informacje o ciekawych miejscach na trasie oraz w miejscu pobytu (jeśli wybierasz wypoczynek). 
- Stały kontakt ze mną, jeśli będziesz potrzebować wsparcia już w trasie. 
Etapy przygotowania każdej nietuzinkowej podróży:

1) Wywiad - gdzie i kiedy chcecie jechać?

     Zaczniemy od rozmowy: gdzie, kiedy i z kim chcesz jechać? Ile dni możesz przeznaczć na podróż? Jaki środek transportu jest brany pod uwagę? Jakie masz oczekiwania względem podróży: wypoczynek, zwiedzanie, aktywna turystyka, rejs statkiem a może lot balonem? Pytań będzie więcej  wszystko po to, bym mogła zorietować się co najbardziej będzie Ci odpowiadało.  


2) Przgotowanie projektu

     Teraz ja zabieram się do pracy, a Ty zajmujesz się tym, co lubisz robić najbardziej.
     Na początek ramowy program, który po zaakceptowaniu, wypełnię wszystkimi potrzebnymi informacjami. Od odległości na trasie, przez rekomendacje punktów wartych odwiedzenia i noclegów, po opisy najciekawszych miejsc. Do pakietu dołączone będą także informacje praktyczne, jak przygotować się do wyjazdu i co warto ze sobą zabrać. Nie zabraknie także informacji o kosztach przejazdu i na miejacu oraz informacji praktycznych, jeśli miejsce, do którego się udajesz różni się od rodzimych realiów. 
     Na tym etapie ustalamy także czy potrzebna jest pomoc w rezerwacjach, wyborze ubezpieczenia i kontakcie z miejscami docelowymi. 
     Dodatkowo w tym momencie podam bibliografię (nie obejmującą przewodników turystycznych), która przygotuje Cię lepiej do wyjazdu. 

 


3) Pakowanie bagaży i wyjazd

     Wyjazd: wykorzystując otrzymane materiały pakujesz walizki i ruszasz w swoją wymarzoną podróż! Jeśli będziesz tego potrzebować, jesteśmy w stałym kontakcie.
     Nie pozostaje nic innego jak zrobić pierwszy krok - skontaktuj się ze mną.  
Przykłady zrealizowanych podróży szytych na miarę!
Każda z nich może być inspiracją do Twojej niezapomnianej wyprawy!

Indie południowe z Andamanami 

Dwutygodniowa trasa obejmująca stany Kerala i Tamilnadu a póżniej krótki wypoczynek na rajskich wyspach Archipelagu Andamanów, o których mało kto słyszał. Niezapomniane chwile na łodziach mieszkalnych rozlewisk Kerali, monumentalne świątynie Tamilów, plantacje przypraw, herbaty i kauczuku. I wiele jeszcze innych atrakcji… Grupa liczyła ponad 10 osób.    

Indie Północ/Południe 

3 tygodnie - 2 osoby. Pełna niezapomnianych wrażeń trasa, na której znalazły się: Taj Mahal, Jaisalmer, Udajpur, Goa, Hampi, Badami i wiele innych miejsc. Klimatyczne hotele, wyselekcjonowane restauracje, a także szaleńcza jazda rykszą……  

Chorwacja 12 dni 

     Wypoczynek na wybrzeżu rodziny z dziećmi. Zaplanowane noclegi tranzytowe w obie strony. Podczas wyjazdu zwiedzanie m.in.: Splitu, Dubrownika i Mostaru oraz przejazd najbardziej malowniczymi trasami w Chorwacji.  
     Doskonała opcja dla osób, które zaczynają swoją "przygodę" podróżniczą. Pobyt może być zaplanowany w dowolnym miejscu na wybrzeżu lub na wyspach. Długość wyjazdu indywidualna. Ale uwaga! Chorwacja to kraj, który uazleżnia.  

Indie Południowe

     Trasa trwająca 3 tygodnie obejmowała stany: Karnataka, Kerala, Tamil Nadu i Goa. To niesamowita część Indii, gdzie znajdziemy: ogromne kompleksy tamilskich świątyń, plantacje przypraw i herbat, pokolonialne zabytki Goa i Pondicherry, zaznamy chwili relaksu na Rozlewiskach Kerali, zachwycimy się zabytkami Hampi, Badami czy Patadakalu. Miłośników kuchni indyjskiej czeka prawdziwa uczta. Tą część Indii trzeba zobaczyć! 

Birma z wypoczynkiem 16 dni 

     Niesamowity kraj tysiąca pagód. 14 dniowa trasa obejmowała najciekawsze miejsca, takie jak: Rangun, Bagan, Jezioro Inle czy Avę. Lokalna kuchnia, warsztaty rzemieślników i spokojni tubylcy. Na zakończenie krótki pobyt na plaży w Ngapali. Podróż po, której jesteś pełen wrażeń a jednocześnie pragniesz kolejny raz odwiedzić ten niesamowity skrawek Azji.

Indie Północne i Nepal 

     Jeden z najlepszych projektów, trasa obejmowała „perełki” północnych regionów: Delhi, Agra, Udajpur, Khajuraho, Waranasi. Następnie pobyt w Nepalu, kraju wyjątkowym pod wieloma względami. Zwiedzanie Kotliny Katmandu, panorama a Himalaje. 
    Długość - 14 dni. Ponad 30 zadowolonych podróżników.  

Północna Macedonia 

     Niewielki kraj, ale wielkie możliwości. Kierunek praktycznie dla każdego. Znajdziesz tu: ciekawe miejsca, domową kuchnię, soczyste owoce, fantastyczne plaże nad Jeziorem Ohrid i wiele jeszcze innych niezapomnianych atrakcji. Na wypoczynek, na zwiedzanie. Kraj, który dopiero staje się popularny.  

Albania 

     Niesamowity kraj serdecznych mieszkańców. Niewiele obiegowych opinii sprawdza się w praktyce. Warto samodzielnie się o tym przekonać. Podróż do Albanii to:antyczne zabytki Apolloni i Butrinti, piękne starówki Beratu o Gjirokastry, oszałamiająca panorama przełęczy Llogara, turkusowe plaże i pyszne jedzenie. Kraj, który z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników.   

Chorwacja - perły wybrzeża 

      Destynacja, którą trzeba odwiedzić. Kraj, który uzależnia! Ponad 1000 wysp, pasma górskie wpadające do turkusowej wody Adriatyku, malownicze starówki: Puli, Rovinja, Zadaru, Trogiru, Dubrownika… i wiele innych. Chorwackie wybrzeże to idealne miejsce na natchnione podróże. 

Serbia 

     Młody kraj wielowiekowej historii. Doskonałe miejsce na niesamowitą podróż. Wielka różnorodność atrakcji; od antycznych zabytków, przez klimatyczne monastyry po tętniącą życiem stolicę - Belgrad. Wszystko okraszone malowniczymi kanionami i przełomami rzek, na czele z Dunajem. Nietuzinkowa destynacja dla koneserów podróży. 

Bałkan Tour 

     Przejechałam kraje byłej Jugosławii na wiele sposobów. Od ponad 15 lat zachwycam się Albanią. W tym rejonie mogę zaprojektować podróż dowolnej długości. Zapierające dech widoki, piękne miasta i miasteczka, domowe posiłki i swojska atmosfera. Bałkany to region, w którym czuję się jak w domu i najchętniej tu wracam.  

Słowacja - mały kraj na wspaniały wypoczynek 

     Nasz południowy sąsiad, mający do zaoferowania różnorodne atrakcje. Na niewielkim obszarze znajdziemy: malownicze pasma górskie, bogactwo jaskiń, średniowieczne miasteczka, zamki i pałace, uzdrowiska, parki wodne, szlaki winne. Destynacja na krótki pobyt, długie wakacje, organizację rocznic i jubileuszy. Kraj przyjazny dla każdego rodzaju wypoczynku: rodziny z dziećmi, miłośnicy przyrody i aktywnego wypoczynku…..  

Podróż poślubna 

     Mysi być wyjątkowa! Kiedy zajmujecie się przygotowaniami do ślubu, ja zajmę się przygotowaniem Waszej niezapomnianej podróży: romantyczny wypoczynek w spokojnym miejscu z pięknym widokiem, intensywne zwiedzanie, treking w górach a może egzotyczne Indie? Ta podróż powinna być niezapomniana! Już dziś zacznijmy ją planować.
Opinie, relacje z podróży....  


    Monika zorganizowała dla nas wyjazd do Indii. Podczas dwóch tygodni odwiedziliśmy najpiękniejsze zakątki Karnataki, poleżeliśmy na plaży na Goa, poszukiwaliśmy dzikich zwierząt w Bandipurze i zwiedzaliśmy Bombaj. Na etapie planowania ustaliliśmy jakie miejsca najbardziej nas interesują, w jaki sposób chcemy podróżować, jakim tempem się przemieszczać, czy w jakich obiektach nocować. Monika ułożyła dla nas idealny program, który był odpowiedzią na nasze oczekiwania i potrzeby. Dzięki swojej ogromnej wiedzy zasugerowała nam też mnóstwo ciekawych, nieoczywistych miejsc, które okazały się zachwycające, mimo że nie znajdowały się na pierwszych stronach przewodników. Wyjazd był doskonale dograny na każdym etapie i w najmniejszym szczególe. Czuliśmy się niezwykle komfortowo mogąc zapomnieć o kwestiach organizacyjnych, czy logistycznych i całą uwagę skupić na podziwianiu odwiedzanych miejsc. Nasze krótkie 14 dni wykorzystaliśmy w 200% 
     Jest to idealna opcja dla osób, które cenią sobie swobodę, wygodę i poszukują oferty skrojonej na miarę swoich oczekiwań. A wszystko w przyjaznej, serdecznej atmosferze osoby wykonującej swoją pracę z niespotykaną pasją.
    Jesteśmy zachwyceni i polecamy Moni Tour z całego serca!
Copyright (c)2021, All Rights Reserved.